İletişim Formu Bize Ulaşın


İletişim Formu Bize Ulaşın

 • Adres Sedef Cad. No:2 Ataşehir Residence B Blok D:93 Ataşehir - İstanbul
 • Telefon 0 216 456 02 60
 • Fax0 216 456 02 60
 • Emaililetisim@ozelteknikservis.com
 GERİ
 KAPAT
HARİTA
KROKİ
 • Hesap Adı

  İM Sanal Mağazacılık ve Tek. Ürünleri Tic. Ltd. Şti

  Banka Adı

  FİNANSBANK - Ataşehir Çarşı Şubesi (Şube Kodu:917)

  Hesap No

  22654916

  IBAN

  TR83 0011 1000 0000 0022 6549 16

 • Hesap Adı

  İM Sanal Mağazacılık ve Tek. Ürünleri Tic. Ltd. Şti

  Banka Adı

  GARANTİ - Kadıköy Çarşı Şubesi (Şube Kodu:708)

  Hesap No

  6299801

  IBAN

  TR46 0006 2000 7080 0006 2998 01

 • Hesap Adı

  İM Sanal Mağazacılık ve Tek. Ürünleri Tic. Ltd. Şti

  Banka Adı

  YAPIKREDİ - Altıyol Şubesi (Şube Kodu:965)

  USD Hesap No

  82796073

  EURO Hesap No

  82789499

  TL Hesap No

  80390471

  IBAN

  TR23 0006 7010 0000 0080 3904 71

 • Hesap Adı

  İM Sanal Mağazacılık ve Tek. Ürünleri Tic. Ltd. Şti

  Banka Adı

  AKBANK - Ataşehir Çarşı Şubesi (Şube Kodu:0767)

  Hesap No

  0037152

  IBAN

  TR92 0004 6007 6788 8000 0371 52

Kurumsal Çözümler

Servislerde beklemeye son veriyoruz.

Hızlı Servis

Firmanızın ihtiyacı olan tüm mobil cihazlar için Teknik Servis hizmetlerini en hızlı şekilde sizin için sağlıyoruz. Şimdiye kadar bildiğiniz hizmet anlayışının dışında amacımız sizlere çok hızlı çözümler üretmek. Tüm ekibimiz bunun için işlerini hızlı ve düzgün şekilde yapmaya odaklanmış durumda. Hem hızlı hemde kaliteden ödün vermeden servis anlayışımızı sizlerle paylaşıyoruz.

Hem garantili hemde garanti dışındaki cihazların için hızımızdan faydalanabilir ve firmanız için çözüm üretebilirsiniz. Yetkili servislerdeki bekleme sürelerine son veriyor ve sizleri servislerdeki hem bekleme sürelerinden hemde ulaşamama sorunlarından kurtarıyoruz.

 • Tarafımıza göndereceğiniz arızalı cihazınız için check-up hizmeti veriyor ve cihazınızın arızası hakkında sizi bilgilendiriyoruz.

 • Bakım anlaşması yapıyor ve sizlerin mobil cihazlarınız ile ilgili tüm hususlarda yanınızda oluyoruz. Sizin adınıza cihazların tüm arıza, bakım ve onarımlarını, yetkili servislerdeki takip işlerini biz yapıyor ve sizi sürekli olarak süreçlerden bilgilendiriyoruz.

 • Bakım anlaşmalarını silver – gold – platin gibi sınıflandırabiliriz. Belli ücretlere sadece belli hizmetlerin verilmesi gibi.

 • Yetkili servislerde arızalı cihazınızın takibini yapıyor ve sizi yetkili servislerde uzun süre bekletmiyoruz. Üstelik tek telefonla bize ulabiliyorsunuz.

 • Firmanız için kullandığınız cihazlarla ilgili yedek parça stoğu yapıyor ve hiçbir zaman sizi yedek parça sebebiyle bekletmiyoruz.

 • İstanbul içindeki firmalardan arızalı cihazı yerinden kurye ile aldırıp onarım sonrası kurye ile teslimat yaptırıyoruz. Bu işlemler kurye bedeli karşılığı yapılmaktadır.

 • Hem garantili, hemde garantisiz, paralel ithalat cihazları için teknik servis hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

 • Kolay iletişim imkanı sunuyoruz. Hem telefon hemde e-mail ile bize ulaşılması halinde anında yetkililerimiz size ulaşıyor ve yardımcı oluyor.

 • Kurumlara özel finansman çözümleri sunuyoruz.

 • 30 dk hizmeti kapsamında birçok cihazın onarımını anında ofisimizde gerçekleştiriyoruz.

 • Arızalı cihazınızı size geri ulaştırırken hassas davranıyor ve kargo/kurye de hasar görmemesi için özen gösteriyoruz. Örneğin akıllı telefonları özel köpüklü zarflarımızla taşıyoruz.

 • Firmanız bünyesinde atıl durumda bulunan hurda veya 2.el cihazları, güvenli şekilde alıyor ve demirbaş listenizden düşülmesine yardımcı oluyoruz. (Faturalı ve IMEI/Seri Listeleri imzalanarak)

Kaliteli Servis

Kalite bizim için vazgeçilmezdir. Teknik Servis hizmetlerinde kaliteli, orjinal yedek parça kullanımı ile kaliteli işçilik birleştiğinde istediğiniz sonucu elde etmeniz mümkün olur. Sözkonusu firmanızın ihtiyaçları olduğunda yaklaşık 10 yıllık deneyimli kadromuz ile verdiğimiz hizmet sizi ve firmanızı maksimum şekilde memnun edecektir. Servis işlemleri tüm bunların bileşimi ile kaliteli hale gelir ve süreklilik sağlanır.

Güvenilir Servis

Firmanızın güvenini kazanmak bizim için verdiğimiz hizmetin hızı ve kalitesi kadar önemlidir. İlişkilerimizi güven odaklı kuruyor ve geliştiriyoruz. Yapılan işlerin de hızlı, kaliteli ve güvenli olması ile firmanız ihtiyaçlarını tam olarak karşılıyoruz. Güvenilir olmak demek sizin arızalı cihazınızı bize onarım amacıyla gönderdiğinizde içinizin rahat olması ve firmalar arası iletişimin de kolay, anlaşılır ve güvenilir olması demektir. Şirket olarak amacımız bunları sizin için sağlamak ve her geçen gün geliştirmektir.

Sorumluluk Bizde

En iyi ve en hızlı şekilde, bize ulaşan müşterilerimize hizmet vermek şirketimizin önceliğidir. Bu kapsamda iş ile ilgili tüm süreçleri, müşterilerimizle iletişim halinde ve birlikte yönetiyoruz. Yaptığımız işlerde çevreye de duyarlı oluyor ve özellikle telefon hurdası ve bataryaların çevreye verebileceği zararları da düşünerek her zaman önceliğimizi arızalı cihazların yeniden kullanılmasını sağlamak yönünde oluyor. Bunun yanında TAP derneği üyesiyiz ve atık pilleri toplayıp, çevreye zararsız şekilde imhası için her aşamada çalışıyoruz.

Kurumsal Ziyaret Formu

Kurumsal ziyaret formumuzu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Bu Siteyi Bir Arkadaşınıza Önerin!

Hizmetlerimizi arkadaşlarınıza tavsiye edin.


İletişim Formları

Aşağıdaki formlar aracılığı ile bize hemen ulaşabilir ve destek talep edebilirsiniz.